KONST / Litografier / Färglitografi 14797095
nr 1479 7095
Olga Semenova
(f. 1953), Ryssland
Dans. Signerad, numrerad 31/290. Färglitografi, bildmått: 39x27 cm, yttermått inklusive ram: 56x43 cm
Olga Semenova, född 1953 i St. Petersburg, Ryssland.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 18 juli 2022
kl 20:59:46
800 kr
Kunglig Dansk (Royal Copenhagen)